Raad van Toezicht

De Raad van Toezicht is sinds december 2021 voltallig in functie. Op 31-12-2021 was de Raad van Toezicht als volgt samengesteld:

  • Abigail Norville
    (voorzitter) 17-05-2021 tot 17-05-2025

  • Xavier van Leeuwe
    (RvT-lid) 01-12-2021 tot 01-12-2025

  • Guusje ter Horst
    (RvT-lid) 01-12-2021 tot 01-12-2025

  • Machteld Roethof
    (RvT-lid) 01-12-2021 tot 01-12-2025

  • Rashied Nurmohamed
    (RvT-lid) 01-12-2021 tot 01-12-2025